Eyebrow Fue Transplant in Turkey

Kaş, Saç Ekiminde Çığır Açan Teknik

Saç ekimi sonrasında süreç hakkında bilgi verirken kaş ve saç ekiminden de bahsedeceğiz. Kaş ekiminde de saç ekiminde de FUE yöntemini kullanıyoruz. FUE tekniği estetik sağlık alanında çığır açan bir teknik olarak tanımlanmaktadır. Bu yöntemi kullanarak yapılan operasyonlar ise ağrısızdır. Tedavinin başarısı da doktor tavsiyesine uyulduğu zaman olumlu sonuçlanmaktadır.

Kaş ekimi hakkında

FUE yöntemi kaş saç ekiminde çığır açan teknikKaş ekimi yapılırken köklerinin tekli olması ve uçlarının kıl kalınlığında olması yeterlidir. Kanal açma aletlerini kullanarak 2 mm derinliğinde kanallar kesinlikle açılmaktadır. Kesinlikle kaşın ekim açısına dikkat edilmesi gerekir. Üst sıra kaşların, kulağın alt sınırlarına, alt sıra kaşlar, kulağımızın üst sınırına bakacak şekilde 15 derece kadar açı ile ekilmektedir. Ciltte oluşan açı ise maksimum 25 derece kadar olmalıdır. Kesinlikle daha dik olması hastanın görünüş açısından rahatsız olmasını sağlamaktadır. Uzman ve deneyimli hekim tarafından yapılan çalışmalarda bu tarz deneyimsizlik göstergesi sonuçların oluşma ihtimali ise oldukça az olup, kliniğimizdeki tüm doktorlarımızın deneyimli ve alanında kariyer sahibi olduklarını belirtmek isteriz.

Antalya’da kaş ve saç ekimi hakkında

Antalya’ya gelebilecek durumda olan kişiler, sağlık kliniğimizin koşullarını ya da imkanlarını internet sitemizden araştırmalılar. Ya da bizlerle telefon ve e-mail ile iletişime geçebilirler. Randevu aldıktan sonra hekimlerimiz ile birebir görüşerek ve problemlerin çözümlerine ilişkin adımların atılmasını sağlayabilirler. İnsanların birbiri ile olan ilişkilerinde dış görünüşe önem verdikleri bilinmektedir. Çözüm için yaptıkları belki de sayısız denemelerden sonra saç ekim aşamasına gelmek kesinlikle kaçınılmazdır. Saç ve kaş ekiminde korkulacak herhangi bir durum söz konusu değildir. Acı hissetmemeniz için bir iğne ile kafatasınızın dış kısmı uyuşturulmaktadır. Mikro cerrahi ile alınan saçlarınızın kökleri özenle yerleştirilmektedir. Daha sonra da uygun açı verilirmektedir. Mikrop kapmamanız için ameliyathanelerde steril ortam ise sürekli muhafaza edilmektedir.

Hair MED ile haydi tedaviye!

Sizlere saç ekiminde çığır açan teknik olan FUE yöntemini anlattık. Asılsız bilgilerden daha fazlasını mı istiyorsunuz? Ya da en azından içinizdeki kuruntudan kurtulmak amacındaysanız iletişim hattımız ile hemen, şimdi görüşebilirsiniz. Uzman ekibimizden fikir alabilirsiniz. Hair MED olarak saç ekimi ile beraber kaş, bıyık, kirpik ve sakal ekimi de yapıyoruz. Bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olacak uzman ekibimiz ile herkese sağlıklı günler dileriz.